Wstecz

Absolwenci w roku szkolnym 1998/1999

5b technik mechanik (specjalność: urządzenia chłodnicze)

Wychowawca mgr inż. Hernik Anna

NazwiskoImię
BaszczyńskiLeszek
ByrtMariusz
GabzdylRyszard
GlencPiotr
JarzynaKrystian
JojkoAleksander
KłapsiaTomasz
KlimoszFranciszek
KubiszHubert
MorawiecTomasz
PietrzykTomasz
PolokWaldemar
PyterBogusław
RabaszowskiRobert
RychłyRadosław
StablaJanusz
WałachWiesław
WantulokSławomir

5c technik elektryk (specjalność: elektromechanika ogólna)

Wychowawca mgr Styrnalski Tadeusz

NazwiskoImię
BałdysSebastian
BrachaczekSzymon
ChmielTomasz
CieślarDawid
DadejRadosław
GembalaMichał
GłazowskiWacław
GórskiJarosław
GryżbońWojciech
JanotaJacek
KaramaraŁukasz
KlepaczRadosław
KozaczkaBartłomiej
KróliczekDamian
LeśniakAndrzej
NowakMarcin
PawliczekŁukasz
PergółMarek
PodstadaKrzysztof
PolokGrzegorz
RychłyRemigiusz
StarobrzańskiAdam
StrachTomasz
SzalbotPrzemysław
UchyłaSławomir
ZagóraBogdan
ŻurekGrzegorz

5e technik elektronik (specjalność: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa)

Wychowawca mgr Piegrzymek Anna

NazwiskoImię
BanotMarek
BierskiRemigiusz
DonocikJarosław
FoltynSylwester
GrimPaweł
GrygierekArkadiusz
HabartaMarek
HermanGrzegorz
HuczałaKrzysztof
KaletaJanusz
KołderRobert
KonopkaJanusz
KostekPiotr
KrupskiLeszek
KrużołekPrzemysław
KufietaKrystian
LegierskiMarek
ŁabockiMariusz
MachejPrzemysław
MadejskiKrzysztof
MałyszHenryk
MarcinkowskiJacek
MarkuzelTomasz
SterkowiecJacek
SzlaurJarosław
ŚliwkaPrzemysław
TatarMarcin
TomzikSzymon
UrbańskiTomasz
WalicaArkadiusz
ZajdelMirosław

5f technik elektronik (specjalność: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa)

Wychowawca mgr Czapik Elżbieta

NazwiskoImię
BerdychowskiJanusz
BrzostekPiotr
CzyżMichał
FlaszyńskiPrzemysław
GałuszkaDariusz
GągolaDamian
GiemzaŁukasz
GomolaMarek
GreńTomasz
HellerKrzysztof
HokRyszard
KaniaTomasz
KolekJarosław
KrólikowskiPaweł
KrzemińskiTomasz
KubieniecŁukasz
KuśDamian
KuźnickiJarosław
LegierskiStanisław
MałyszBogusław
MrózekJanusz
OrszulikMarek
OsuchowskiWojciech
PundorDariusz
SikoraMarcin
SzczypkaJarosław
WęglarzyTomasz
WypichJarosław

3 De technik elektryk (specjalność: elektromechanika ogólna)

Wychowawca mgr inż. Liwczak Maria

NazwiskoImię
BaszczyńskiAleksander
ChruszczDariusz
CeremugaGabriela
DudaKrzysztof
GiemzaArtur
GolikMirosław
HawełkaEdward
JuranekAndrzej
JuroszekŁukasz
KuczeraMarek
MacuraKrzysztof
MadziaDariusz
MichalikKrzysztof
MolekAdam
NowakKrzysztof
NowakSławomir
OwczarekDominik
PasterakOlaf
PasternySobiesław
PirógMariusz
PodżorskiBogusław
PryczekRyszard
StarzykLeszek
SzalbutJarosław
SzewieczekGrzegorz
SzklorzRyszard
SzlaiberKrzysztof
WachtarczykKrzysztof
WawrzyczekMariusz
(Wisełka) ŻwakAleksandra

3 Dm technik mechanik (specjalność: budowa maszyn)

Wychowawca mgr Łacek Bernadeta

NazwiskoImię
ChraniukTomasz
DąbrowskiSylwester
DudysBogusław
FrontMichał
GołdaRafał
GreńSławomir
HołotaAdam
HołotaRobert
ŁukasikAndrzej
MacuraBartłomiej
MolKrzysztof
MurasPrzemysław
OdelskiWojciech
PanakPaweł
SiemekBogusław
SkrzypczakGrzegorz
SzczotkaKrzysztof
SzymańskiSebastian
WybraniecGrzegorz